Terviseandmete väljastamine Tallinna Lastehaiglas

Enne teabenõude esitamist tutvu olemasolevate terviseandmetega Patsiendiportaalis (www.digilugu.ee). Patsiendiportaali sisenemiseks on vajalik ID-kaardi, kehtivate ID-kaardi sertifikaatide ning PIN1 või mobiil–ID olemasolu.

Haigla väljastab ravidokumentide väljavõtteid, koopiaid, uuringutulemusi jt terviseandmeid tasulise teenusena. Vaata haigla tasuliste teenuste hinnakirja (loetelu viimast lõiku) siit.

Ravidokumentide väljavõtete, koopiate ning radioloogiliste uuringute CD/DVD plaatide väljastamiseks:

1) Täitke haigla sekretär-dokumendihalduri juures (Tervise 28, Tallinn II korrus) avaldus terviseandmete saamiseks või

2) Laadige haigla veebilehelt oma arvutisse avalduse vorm, täitke ja allkirjastage see digitaalselt ning edastage lastehaigla at lastehaigla dot ee. 

Avalduse vormi leiate siit

3) Helistage info saamiseks telefonil 697 7111 või saatke päring lastehaigla at lastehaigla dot ee.
 

Terviseandmeid väljastame:

1) kui soovite andmeid enda kohta (esitada isikut tõendav dokument);

2) kui soovite andmeid oma alaealise lapse kohta (esitada lapse sünnitunnistus, lapsevanema isikut tõendav dokument);

3) kui soovite andmeid teise isiku kohta (sh oma täisealise lapse kohta), tuleb täiendavalt esitada ka selle isiku digitaalselt allkirjastatud volitus.

SA Tallinna Lastehaiglas väljastab sekretär-dokumendihaldur (Tervise 28, Tallinn II korrus) terviseandmeid tööpäeviti kell 8.00–15.00. Paberkandjal dokumentide väljastamisel tuleb esitada isikut tõendav dokument.
Päringu vastuse saame soovi korral saata teile elektroonselt e-posti teel. Saadetav vastus krüpteeritakse, mistõttu on vajalik kehtivate ID-kaardi sertifikaatide ning PIN1 olemasolu. Rohkem infot ID-kaardi kasutamise kohta www.id.ee.

Andmete küsijale väljastatakse dokumendid tema terviseandmete (sh radioloogilise uuringu) kohta 5 tööpäeva jooksul ja teise isiku kohta 15 tööpäeva jooksul alates avalduse saamisest.
Radioloogiliste uuringute CD/DVD plaatide väljastamine toimub pärast teenuse eest tasumist.
Kui soovite andmete väljastamist paberkandjal, siis teavitatakse teid sellest, kui koopia terviseandmetest on sekretär-dokumendihaldurini toimetatud.