Uudised!

Norra rahastajad tutvusid psühhiaatriakliinikuga

08.05.2013


8. mail tegid lastehaiglasse visiidi Norra välisministeeriumi ja suursaatkonna esindajad ning Eesti rahandusministeeriumi ja sotsiaalministeeriumi ametnikud.

"Külaskäigu eesmärk oli tutvuda projektiga, millele Norra toetuste raames raha on eraldatud," ütles Tallinna Lastehaigla juhatuse esimees Katrin Luts, "tähendusrikas on, et delegatsioon nägi oma silmaga tänasest lintidega märgistatud ala, mille kohale planeeritav Laste Vaimse Tervise Keskus kerkima hakkab."

Lastehaigla psühhiaatriakliiniku juhataja dr Anne Kleinberg andis külalistele ülevaate psühhiaatriakliiniku tänasest seisust ja plaanidest, samuti tehti tutvusvisiit praegustesse psühhiaatriaosakonna ning väikelaste psühhiaatriateenistuse päevastatsionaari ruumidesse. 

Laste Vaimse Tervise Keskuse ehitus algab loodetavasti sügisel.

Pildil (vasakult): lastehaigla haldusjuht Peeter Insakov, juhatuse esimees Katrin Luts, sotsiaalministeeriumi asekantsler Ivi Normet,
Finantsmehhanisimide Kantselei asedirektor Kurt Haugen, lastehaigla psühhiaatriakliiniku juhataja Anne Kleinberg,
Norra välisministeeriumi Euroopa ja kaubanduspoliitika osakonna asepeadirektor Anders Erdal,
Norra välisministeeriumi Kesk-Euroopa ja EMP finantsmehhanismide büroo nõunik ja Finantsmehhanismide Kantselei nõunik Falk Lange (seljaga).
Veel kuulusid delegatsiooni Norra suursaadik Eestis Lise Kleven Grevstad ning Norra saatkonna nõunik Piret Marvet.