Lastehaiglas käisid töövarjuks tarmukad gümnasistid

31.01.2024

🤩 Kõik tänased töövarjud tahaksid tulevikus arstiks või õeks saada 🙏
Tõstke käed, kes teist tahavad tulevikus meditsiinis töötada? ✋ Kõik käed tõusevad.
Kas arstiks või õeks? 🩺 Suurem osa arstiks, aga osa õeks. 💉

👩‍⚕️ Tallinna Vanalinna Hariduskolleegiumi 11. klassi töövarjudel on juba tulevase arsti ja õe ilmed!
🕗 Nad on hommikust saati erakorralises meditsiini, kirurgia-, ägedate infektsioonide ja päevaravi osakonnas oma tulevikumõtetega tuttavaks saanud.
Ja saanud kõike küsida – isegi roheliste ja valgete torude kohta. Lastehaigla arstid ja õed on neile lahkelt selgitusi jaganud.

✅ Kas suvel pikemale praktikale ka tahaksite tulla? – Kas saaks?, küsivad noored. Muidugi saab, ütleb lastehaigla õendusjuht Marina Koroljova. Kogu seltskond elavneb ja plaksutab 👏. Töövarjupäev jätkub. Meil kõigil on põnev päev.

📸 1. foto: Tallinna Vanalinna Hariduskolleegiumi 11. klassi töövarjud koos lastehaigla õendusjuhi Marina Koroljovaga.

📸 2. foto: kirurgiakliiniku vastutav õde Marika Viidik õpetas Kadile ja Irisele 11. klassist kinnaste õiget kätte panemist. Seejärel said noored ise uurida arstide töövahendeid ja küsida nii palju kui jaksasid.