Lapsevanem kiidab

Tahan kiita Tallinna Mustamäe lastehaigla vereandmise ( analüüside) kabineti töötajaid, kahte naist, kes on juba aastaid seal töötanud. Kahjuks ei tea ma nende nimesid.

Nende suhtumine patsienti on nii sõbralik ning hooliv, kuna minu poeg on aastaid nende juures analüüse andmas käinud ilma igasuguse kartuseta.

TP

***

Käisin sel nädalal oma pojaga dr Matis Märtsoni juures operatsioonil (mille vist tegi tegelikult hoopis resident dr Laura Zirel, aga mulle pole tähtis, kes täpselt mida operatsiooniruumis tegi, vaid ikka see, et paistab, et poisiga läks kõik hästi) ning tahtsin avaldada tänu selle eest, kui sõbralikud ja professionaalsed olid kirurgiaosakonna õed ja minu lapsega tegelenud arstid (lisaks eelmainitutele ka anestesioloog, kelle nimi meelde ei jäänud). Kogu protsess oli alates esimesest visiidist dr Märtsoni juurde kuni operatsioonipäevani hästi selge, loogiline ja sõbralik. Olin loomulikult lapse esimese üldnarkoosi ja operatsiooni pärast mures, kuid nii teie inimesed kui ka kogu õhkkond ümberringi mõjusid väga rahustavalt. Laps paistis ka rahul olevat, kuigi ilmselt suurendas pärast operatsiooni kraaniga mängides teie veearvet.

 

Kuna ma enne ei teadnud, et teil on olemas tänuavalduste saatmise koht, siis kirjutan siia juurde ka selle, et mullu sügisel ja siis veel tänavu veebruaris sama lapse ja tema kaksikvennaga dr Maila Raidmäe juures südant kontrollimas käies oli samuti väga meeldiv kogemus - sain sõbraliku ja ka võhikule arusaadava selgituse, mis toimub.

EK

***

Tere! Sooviksin tänada väga toredat ja head arsti, Ljubov Kadilina. Väga ilusasti seletab kõik lahti, ise ei peagi suurt küsima, kuna ta tõesti räägib kõik mis ja kuidas ja kuhu. Poja Raidoga käisin 2 päeva järjest tema vastuvõtul, väga hea arst ja õed olid väga toredad mõlemal päeval. Suured kiitused.

EM

***

Tere! Sooviksin südamest tänada arste Helke Nurme ja Birgit Vaherit. Arstid on lapse ja lapsevanemaga suheldes sõbralikud, rahulikud, hoolivad.

JS

***

Soovin südamest tänada kardioloogia osakonda, eriti meie raviarsti Helen Pärna't. Tütreke sattus selle arsti hoole alla teisel elupäeval. Arst on väga tähelepanelik ja hooliv. Alati positiivne ning elab meie loole kaasa. Samuti kogu personal on väga meeldiv. Tekib tunne, et oleme kindlates kätes! Aitäh!
Ainuke ettepanek on see, et haigla väärtustaks selliseid arste ja personali!

***

Suur tänu Dr. Karin Uibole väga hooliva ja põhjaliku suhtumise eest minu lapse terviseuuringute läbiviimisel.

MJ

***

Sooviksin tänada ja kiita Triin Pohlakut,kes oli laste EMO s tööl 6 august ja võttis minu lapse kõhuvalu tõsiselt ja tegi kohe kiire kõne kirurgiasse. Kiidan ja tänan ka kirurgi Karmo Talit,kes helistas ja selgitas,mis lapsega edasi toimub ja eriti kiidaks väga toredat ja rahustavat õde Ellut,kes oli sel päeval intensiivis tööl.Nende inimeste juures oli tunda,et nad teevad oma tööd heameelega ja südamega.💗
Tänud,et te oma tööd teete!🙏🏻

LK

***

Sooviksin öelda Suur suur Tänu arstile ja teistele töötajatele, kes töötas haiglas öösel ja hommikul 2.08 -3.08.

Teie proffessionaalsus, vastutus, tähelipanelikkus on uskumatud!

Tänan Teid südamest! Te aitasite meid, kui kiirabiga me tütre haiglasse tõi.

Teil on kõige parim elukutse! Ja te olete parimad arstid ja medõed! Tänan !

Lugupidamisega ,

Jelena

***

Soovin südamest tänada valvearsti (6 august, kuskil 23:30 paiku). See oli kahe kuu jooksul teine kord käik emosse ning seekord oli valvearst väga mõistlik, sai mu murest aru ning tegutses vastavalt. Tänu temale ehk saab nüüd meie laps korraliku ravi haiglas. Suured tänud:)

Caroli-Getter 

***

Täname väga Teie abivalmit personali, kes võtsid meid vastu ja hoolitsesid meie eest nii hästi. Teete tänuväärt tööd ja kiidan personali, kes tegelesid Keandraga.
Suured tänud.
Kõike head soovides,
Karin ja Keandra
 

***

We would like to express our thanks and appreciation to the emergency team at Traumapunkt and the nurses and personnel on 5th floor of Children hospital in Tallinn for their care and their kind and professional service provided to our son Alex from Slovakia, who suffered concussion ("brain-shake") when he fell on head on ice during figure skating training in Tallinn on 2 July 2023.

Milan

***

Olen oma lapsega viimase aasta jooksul sattunud kolmel korral haiglasse ja samasse ÄRI osakonda. Sooviksin tänada väga sealset personali, kes tõesti teeb oma tööd südamega ja on alati lahke ja vastutulelik. Seal olles ei tekkinud kordagi ühtegi imelikku olukorda ühegi inimesega, töötajad on tõesti tasemel ja väga lapsesõbralikud! Arvan, et sealsed töötajad on igati tunnustust väärt, töö on siiski väga raske. Suur aitäh!

Emma

***
EMA tänab EMO töötajaid

Soovin tänada EMO personali, arsti, vereanalüüsi kabineti õde ja radioloogi UH kabinetist meeldiva EMO külastamise kogemuse eest.

Anna

***

 

Ema tänab traumapunkti registraatorit

Sooviksin väga tänada ja esile tõsta Traumapunkti registratuuri administraatorit, kes töötas 10.05 õhtul. Ma pole kunagi kohanud nii tähelepanelikku (kuulas mure osavôtlikult), empaatilist (suutis ühe lausega anda edasi hoolivust ja sôbralikkust), kiiret ja väga selgeid juhiseid andvat administraatorit. Ma tundsin kogu traumapunktis veedetud aja, et minu lapsest hoolitakse ja teda soovitakse aidata, isegi kui järjekord oli pikk. Hoolimata rahvahulgast suutis antud naisterahvas tagada kôigile sisenejatele sama tasemega teeninduse. Kindlasti saadan tänud ka arstidele, kes nàitasid samuti üles hoolivust ning olid vâga professionaalsed. Aitàh!

Anu

***

 

Ema tänab õde Andželat

Soovin südamest tänada VIO III korruse õde Andželat! 

Milline hool ja tähelepanu sai tema poolt osaks nii lapsele, kuid mis sama oluline- mures emale! Tundsin end tema valves olles äärmiselt hoitult ja nii muretult kui seda haige lapsega haiglas olles tunda saab. Kõik küsimused said inimliku ja sooja vastuse ning vastuse põhjalikkus oli samuti alati piisav. Oli tunne, nagu ta oleks ainult sinu lapse pärast seal ja leidis aega lohutada, kuulata ja seletada. Ka minu tuttavad kes on selles osakonnas olnud, mäletavad teda nii! 

Hoidke selliseid õdesid ekstra ja tunnustage neid!

 

K

***

Ema tänab õde Lydia Epelbaumi

​Tänan kogu südamest intensiivis töötavat õde Lydia Epelbaumi, tema suure südame eest! 

See kuidas ta võtab osa patsiendi seisundist ja teeb kõike selleks, et keerulist olukorda maksimaalselt leevendada. Oli tunda väga professionaalset suhtumist ja hoolivust. Kuni tema tulekuni olin põhimõtteliselt teadmatuses, mis ja kuidas asjad kujunevad meie olukorras.
Oleks vaid rohkem selliseid inimesi, kes võtavad täiel määral vastutust oma töö eest.
Loodan, et teda väärtustatakse ja tunnustatakse vastavalt tema teenetele.
Palju tänu veel kord armas Lydia!!!
 
Eevi 
 
***

Ema tänab dr Belaši, dr Boriskinit ja personali

Täname dr Jana Belaši, dr Alexey Boriskinit ja tema kabineti med. õde, registratuuri ja garderoobi töötajaid. Med. personal töötab kohuse- ja vastutustundlikultaidates lapsel valust vabaneda.

Lugupidamisega
Ingrid
 
***
 
Soovin teid tänada! Te olete nii head, lahked ja armsad! Aitäh et minu eest hoolitsesite ja olite olemas, kui ma abi vajasin. Tore, et toite mulle värvipliiatsid ja andsite palderjani. Aitäh kolmanda korruse töötajatele!

Ma olen Mathias ja olin palatis 6

***

 
Soovin tänada Tallinna Mustamäe Lastehaigla fantastailist kollektiivi. Ääretult professionaalsed arstid Dr. Õim ning Dr. Põder. Lisaks suurepärane kollektiiv ja õed päevases lastehaiglas. Nii hoolivad, sõbralikud ja toetavad. Kõik väga empaatilised. Hästi sujuvalt korraldatud uuringud ja analüüside võtmine. Te teete meeskonnana suurepärast tööd! Suur tänu!

Austusega,
Taur oma emmega
 

***
 
Soovin tänada Lastepsühhiaatria osakonna töötajaid ja spetsialiste meeldiva, empaatilise, sooja ja hoidva vastuvõtu ja oldud aja eest! Eriline tänu Marileen Olenkole ja Reelika Serbakile lõputult mõistva suhtumise ja profesionaalse abi eest!

Teie kõigi töö on hindamatu väärtusega!

Joosep ja Maria

 
 
***

Ema tänab traumapunkti personali

Käisime lapsega laupäeval, 14.01 traumapunktis trennis juhtunud vigastust üle vaatamas. Saime suurepärase, kiire, sõbraliku ja professionaalse kohtlemise osaliseks. Kogu protsess toimus nagu kellavärk, registreerimise hetkest ja lapse sõrme kipsi panemiseni läks vaevalt pool tundi. Kõik olid väga sõbralikud, registratuuris olnud daam võttis meid väga meeldivalt vastu ja arst ning õed kohtlesid last äärmiselt kenasti.
Kairi

***

 

Ema tänab dr Karin Uibot

Tahan tänada doktor Karin Uibot, kes oli minu lapse raviarst lapse teisest eluaastast kuni täiskasvanuks saamiseni. 

Nende pikkade aastate jooksul arenes juveniilse artriidi ravi ja teadsime, et doktor Uibo käib nende arengutega kaasas, temaga koos meie samuti. Samuti oli doktor Uibo alati väga tähelepanelik muutuste ja/või kaebuste osas ning kohendas vajadusel raviplaani. 
Minu tütar usaldas oma raviarsti ja väga kahju oli tema hoole alt lahkuda. Saime doktor Uibolt abi ka uue raviarsti leidmisel. 
Soovime talle jõudu ja kõike head. 
Mõtleme tema peale.
Piret

***

Ema tänab dr Põldmaad

Suur tänu dr Esti Põldmaale! Käisime täna kõrvavaluga EMO-s. Tegu ei olnud kindlasti mitte kriitilises seisus lapsega, samuti oli ta kõike muud kui koostööaldis, kuid Dr Põldmaa oli siiski lapsega üliarmas ja mänguline ning saime kiirelt diagnoosi ja ravi.

Carmen

***

Väike Renee tänab EMO ja kirurgia töötajaid

Väike Renee (1a) emaga soovivad südamest tänada ääretult meeldivaid ja südmlikke töötajaid nii emo osakonnas kui ka kirurgia osakonnas, kes olid tööl 20.11 ööl vastu 21.11. Meie siirad tänud meeskirurgile,kes võttis vaevaks kiire operatsioon teha südaööl. Aitäh teile!

Agneta

 

***

Patsient tänab lastehaigla arste

Olen E, 13. a.
Mulle meeldivad siin arstid, nad on toredad, rõõmumeelsed ja väga hea toit. Aitäh, et rasivisite mind!
E-K. S.

***

Ema tänab õde Irina Tjapkinat

Tahaks tänada õde Irina Tjapkina't kes töötab krüoteraapia kabinetis. "Maagia", millest õde enne protseduuri lastele rääkis ja näitas, aitas - laps ei kartnud. Tänan teda väga!
Ja soovin kõike head!

Anna

***

Ema tänab EMO ja kirurgia osakonda
Olime lapsega (11a poiss) 14.10.2022 ​EMOs ja pärast kirurgia osakonnas. Suured tänud! Oli kiire ja asjalik abi. Eriti täname arsti dr Ann Paali josakonna valveõde Olga Lukaštšukki.

Lilia​

***

Ema tänab EMO kollektiivi
 
Käisin lapsega EMOs 23.09 ning jäime haiglasse kuni 24.09 ka.
Lapsel oli kõrge palavik mida ei saanud alla. Aga ma siiralt soovin tänada kõike arste/spetsialiste/õdesid kes sel perioodil töötasid. Väga hoolikad, armsad, kompetentsed töötajad. Vaga tublisti ja hoolikalt käitusid lapsega suhtes. Olen väga tänulik abi eest mida me saime ja palun kiita neid kes tol ajal vahetuses olid.

Elina 

***

Pere tänab vastsündinute ja imikute osakonna intensiivravi palatite personali

Tänan kogu vastsündinute ja imikute intensiivosakonna personali. Saime õdedelt ja arstidelt palju väärtuslikke teadmisi ja tunneme end nüüd palju kindlamalt oma lapse eest hoolitsemisel.

Tulime intensiivravile kõrge bilirubiinisisalduse ja oranži nahavärviga. Personal oli väga sõbralik ja viisakas ning andis väga head nõu ja vastused kõigile meie küsimustele. Me saime kogu vajaliku abi ja meid lubati koju juba pooleteise nädala pärast.

Lugupidamisega

 

Perekond Pahhutši

***

Ema tänab

Minu poeg, Sten Richard sattus Mustamäe Lastehaiglasse 02.09.2022. Viibis III korrusel ägedate infektisoonhaiguste osakonnas kuni 07.09.2022. Lapsel oli haiglakogemus esimene. Niimoodi haiglaravil polegi ta enne viibinud.

Kuna mul endal ei ole see võimalik, ja ei leia mina ka selle osakonna juhataja vms kontakti, siis kirjutan sellele meilile palvega: palun südamest tänada Sten Richardi ja tema ema nimel kogu selle osakonna personali. Alates arstidest kuni puhastusteenindajani välja.

On uskumatu öelda, et haiglakogemus saab meeldiv olla, ning kui lapse äge haigus välja jätta, siis oli see kogemus tõesti ütlemata meeldiv.

Aitäh kõigile sealsetele töötajatele nii hooliva, mõistva ja hoolitseva suhtumise eest ! Tänan arste, kes on teinud kõik, et last aidata ja personali, kes last ja ka ema toetas.

Mul jääb tänusõnadest puudu, et neid vääriliselt tänada

Suur suur suur AITÄH neile !

Sten Richardi ema

***

Ema tänab

Soovin tänada ja kiita dr.Laura Schilfi, kes võttis vastu mind ja minu last erakorralise meditsiini osakonnas. Dr. Schilf on äärmiselt empaatiline, laialdaste teadmistega ja suurepärane suhtleja. Olles ise meedik, sain aru, kuidas ta otsis sõnu, millest meditsiinilise hariduseta inimene saaks aru. Ta suutis rahustada maha väga mureliku ema oma suurepärase suhtlemisoskuse ja empaatiaga.  Suured tänud veelkord nii toreda kontakti eest. Kindlasti on ta suureks eeskujuks sellise suhtumisega oma kolleegidele ja vanematele.


Jasmiini ema
13.09.2022

***

Patsient tänab

Suur-suur tänu pediaatria osakonnale 31. augustil ja dr Sirje Tarrastele kiire vastuvõtu ja kiire protsessi eest. Sain ruttu dr Tarrastega ühendust, kui mul oli bioloogilist ravi vaja ja pediaatria osakond tegi oma tööd äärmiselt kiiresti. Super teenindus!

Erik
31.08.2022

***

15-aastase Anna Angelica ema:

Suur suur suur tänud med.õdele kes töötasid öösel 6-7.08.2022 laste EMOs. Nad aitasid minu tütart Anna Angelicat. Olid väga abivalmis, väga professionalsed, väga südamlikud. Tänan! Kahjuks ei tea nende nimed, tean et nad palju aastaid töötavad seal ja see oli ei ole esimene kord kui nad aitasid mind (mul on 3 tütart). Nad on suurepärased! Tänan. Tänan. Tänan. Ja kirurgile, kes hommikul 7.08.2022 opereris minu tütar. Me jõudsime lennujaama ja kõik meil läheb hästi.

Aljona
17.08.2022 

***

 

Ragnari ema 

Olime lapsega 3 päeva haiglas ja soovin kiita dr Tiia Pritsi ning teisipäeval 05.07 tööl olnud vanemat, lühikeste juustega õde, kes oli väga asjalik, tark ja meeldiv, pakkus lahendusi palaviku alandamiseks. Ka öösel tuli meie juurde rõõmsalt. Dr Tiia Prits oskab lapsele läheneda ja seletab ilusti, mida teeb ja kuidas teeb. See on väga tore! Olime osakonnas 8, palatis nr 8.

Eve
07.07.2022

***

6-aastase Pääsu ema:

Käisime eile õhtul lapsele traumapunktis paari õmblust tegemas. Kahtlesin enne tulekut pikalt, kas ikka julgen nii väikse asja pärast tülitada.

Nüüd soovin tänada, kui meeldivalt, soojalt ning kenasti meisse, alates adminnist kuni med.personalini, kes meiega kokku puutusid, suhtuti ning ümber käidi. Nii positiivne mälestus jäi/jääb.

Suur-suur aitäh veel kord!

Kertu
01.07.2022

***

 

8-aastase Karl Andrese  ema: 
Soovime tänada krüoteraapia kabineti õde Irina Tjapkina't tema rõõmsa meele ja sõbralikkuse eest. Ehkki krüoteraapia protseduur on lapsele ebamugav, muutis õe positiivne suhtumine ja olek protseduurilkäigu meeldivaks. Aitäh!

Aet
09.06.2022 

 

***
 

Mina olen Keiti P., Laura Mirteli ema, ning veetsime just 19 ööd Lastehaiglas. 
Ma tahan väga tänada kõiki arste-õdesid-hooldajaid jt personali, kellega ma kogu aja jooksul kokku puutusin. Eriti tahan ma esile tõsta 9.osakonna töötajaid. 
Ma olen juba varem korduvalt veetnud pikemaid perioode 3.korrusel. Sel korral olime 2.korrusel. 
Mõlema korruse personal teeb suurepärast tööd! Mitte ainult ei ole nad hoolsad, täpsed ja tublid lapse eest hoolitsemisel vaid olen alati tundnud, et ka mina emana olen oluline ja nad hoolitsevad ka minu eest. 
Eks haiglas lapse pärast muretsemisega kaasneb niigi omajagu stressi, aga muud stressi ma tundma ei pidanud. Füsioterapeut Krislin pakkus mulle lausa võimlemismatti, et ma ka enda keha liigutada saaksin lisaks lapsega võimlemisele. 
Kogu Laura Mirteliga tegutsev tiim - Dr. Põder, füsioterapeut Krislin, logopeed Birgit selgelt hoolivad oma patsientidest ja ka nende peredest. 
Eraldi veel suur tänu võimaluse eest tagada haiglas hingehoidja tugi! Vestlused Mari Vahermägiga on andnud jõudu juurde.
Kui ma saaks midagi muuta oma haiglakogemuse juures, siis ma tunnen, et oleksin kõige enam vajanud hingehoidjat just IROs, 3.astme intensiivis. Seal olid hetked, mil me arvasime, et Laura Mirtel ei pruugigi vastu pidada...
Ka teised emad tundusid väga vajavat vaimset tuge. Üks ema tühistas oma ITK-s oleva psühholoogi aegu, sest see teekond oleks olnud liiga pikk ja tema beebi võis iga hetk meie seast lahkuda. Nii talle kui teistele oleks osakonda külastav psühholoog/hingehoidja palju kasu toonud.
Suur aitäh, et tegutsete selle nimel, et haiglakogemus meeldivamaks teha!
Mina jäin väga rahule! 

Tänades, 
Keiti P

***

Soovin tänada dr Karmo Talit, samuti anestesioloogi, kes osales minu poja Matvei operatsioonil (21.04.22), kuid kelle nime ma kahjuks ei tea. Tänu teile kõige eest!!!
Ja suur tänu ka õde Merle Poolale heatahtliku suhtumise eest, toetuse ja professionaalsuse eest! Tänan! 

Olena P., 24.04.2022

***

Ma soovin tänada anestesioloogia- ja intensiivravi osakonna õde, kelle nimi on Birgit (kui ma õigesti mäletan). 16.02 oli terve päev Telial mingid probleemid ja kuigi ma korduvalt üritasin haiglaga ühendust saada, et lapse kohta küsida, katkes kõne kogu aeg ära. Kuna tervislikel põhjustel ise lapse juurde haiglasse tulla ei saanud, siis muserdas see veelgi enam. Umbes 18.45 helistas õde mulle, et anda lapse toimetustest ülevaade. Kuigi ma tean, et minu pisike lapseke on väga heades kätes, valutas hing ikkagi, et temast midagi ei tea. Suur aitäh õele, et ta leidis selle aja ja soovi, et helistada mulle veel enne vahetuse lõppu. Olen talle väga tänulik, süda on tal õige koha peal ning ma soovin talle kõike kõige paremat.

Gerda J., 17.02.2022

***

Tahame kogu pere nimel tänada imikute ja vastsündinute osakonna (3. korrus) kogu personali tõelise hoolivuse ja südamega tehtud töö eest. Haiglas viibitud aja jooksul ei kohanud mitte ühtegi halva või ükskõikse suhtumisega töötajat. Kiidan arste, õdesid, hooldajaid ja kõiki teisi töötajaid. Lisaks lapse ravimisele hooliti ka lapsevanema tervisest ja pakuti igakülgset abi.
Tõeliselt hoitud tunne oli terve haiglas viibitud aja!

Karin K.

***
Soovime edastada oma pere siirad tänusõnad Lastehaigla kesklinna polikliiniku taasturaviosakonnale. Käisime selle aasta esimeses pooles korduvalt oma väikse beebiga nii taastusraviarsti Dr. Arbeti juures kui ka füsioteraapias Inna Tombergi ja Sirje Miks juures. Mitte ainult nemad, vaid kogu taastusraviosakonna meeskond oli alati väga meeldiv ja sõbralik ning nende positiivne ja toetav suhtumine oli sel hetkel mulle kui esmakordsele emale äärmiselt vajalik. Alates registratuurist ja garderoobitädidest kuni arstini välja, tundsime end alati oodatud ja toetatuna.

Kindlasti sooviks rõhutada, et Dr. Arbeti sõnad, et saame alati vajadusel tema juurde tagasi minna kui miskit muret teeb, on kui langevari, mida ma loodan, et kasutama ei pea aga on äärmiselt hea teada, et tugi on olemas.  

Suur suur tänu kogu meie pere poolt kesklinna taastusraviosakonnale! 
Kaunist suve jätku soovides,

Kätlin Keinast ja Saskia Salumäe

***

Viibisin 12. juunist 16. juunini 2021 oma poja Leopoldiga  8. osakonnas (ägedate respiratoorsete infektsioonide osakond, toim). Kiidan väga osakonna kogu personali, nii arste, õdesid kui ka abipersonali! Nad olid professionaalsed, sõbralikud ja lahked ning tegid haiglasviibimise Leopoldi jaoks nii toredaks kui võimalik.
Suur tänu!

Glen

***

​Ma soovin kiita kõiki arste ja õdesid, kes ravisid minu tütart, Anne Mari 08.06 -21.06.
Temaga tegeles peale kirurgia intensiivi veel mingi osakond, kiidan neid kõiki. Päikest ja jaksu 😊 soovib

Anne Mari ema

***

Oleme väikese pojaga lastehaiglas statsionaaris juba teist korda tema 2 elukuu jooksul. Paraku mõlemal korral sattunud anestesioloogia-intensiivraviosakonda. Kõikide tublide sealsete töötajate kõrval soovin väga välja tuua ning tänada õde Margotit. Ma küll ei tea, mis on täpselt meditsiiniõe ülesanded, millised eeldused selleks tööks peavad olema, kuid Margotis on nii palju enamat. Peale selle, et ta on vaieldamatult professionaalne, täpne, kiire, on temas suur soojus, empaatia ja tähelepanu detailidele. Ta suudab mõista suures stressis olevat lapsevanemat, anda talle nõu ja olla tema kõrval, kuid väga delikaatselt jätta kogu osakonnas olemise jooksul vanemale tunne nagu tema oleks olukorra peremees. Margotiga ei olnud mul kordagi tunnet nagu ma teeks midagi valesti, mis teiste õdede suhtumises on tihti olemas.

Alati kui ma käisin kasvõi lapsele vanemate toas piima pumpamas, andis Margot mulle peale ca 30 minutit eemalolekut täieliku ülevaate, mis vahepeal lapsega oli juhtunud. Isegi kui selleks oli vaid mähkmevahetus! Lisaks võlus ta kusagilt välja mänguasjad, et mu beebil ei oleks voodis olles igav. Sellised tähelepanuavaldused rahustavad vanemat niivõrd ja tekitavad usaldust, et minu laps on turvalistes ja hoolivates kätes. Ma soovin, et sellised inimesi nagu Margot, oleks kogu haigla täis:)

Kuigi tänasin Margotit, kui me osakonnas olime ja andsin lapse poolt väikese panuse ka lastefondile, siis loodan, et tema hea töö saab tunnustust ka haigla poolt. Teie juures töötab tõeline kalliskivi!

17.01.2022