Lapsevanem kiidab

***
Soovime edastada oma pere siirad tänusõnad Lastehaigla kesklinna polikliiniku taasturaviosakonnale. Käisime selle aasta esimeses pooles korduvalt oma väikse beebiga nii taastusraviarsti Dr. Arbeti juures kui ka füsioteraapias Inna Tombergi ja Sirje Miks juures. Mitte ainult nemad, vaid kogu taastusraviosakonna meeskond oli alati väga meeldiv ja sõbralik ning nende positiivne ja toetav suhtumine oli sel hetkel mulle kui esmakordsele emale äärmiselt vajalik. Alates registratuurist ja garderoobitädidest kuni arstini välja, tundsime end alati oodatud ja toetatuna.

Kindlasti sooviks rõhutada, et Dr. Arbeti sõnad, et saame alati vajadusel tema juurde tagasi minna kui miskit muret teeb, on kui langevari, mida ma loodan, et kasutama ei pea aga on äärmiselt hea teada, et tugi on olemas.  

Suur suur tänu kogu meie pere poolt kesklinna taastusraviosakonnale! 
Kaunist suve jätku soovides,

Kätlin Keinast ja Saskia Salumäe

***

Viibisin 12. juunist 16. juunini 2021 oma poja Leopoldiga  8. osakonnas (ägedate respiratoorsete infektsioonide osakond, toim). Kiidan väga osakonna kogu personali, nii arste, õdesid kui ka abipersonali! Nad olid professionaalsed, sõbralikud ja lahked ning tegid haiglasviibimise Leopoldi jaoks nii toredaks kui võimalik.
Suur tänu! Glen

***

​Ma soovin kiita kõiki arste ja õdesid, kes ravisid minu tütart, Anne Mari 08.06 -21.06.
Temaga tegeles peale kirurgia intensiivi veel mingi osakond, kiidan neid kõiki. Päikest ja jaksu 😊 soovib Anne Mari ema