Uudised!

Tallinna Lastehaigla toitlustusteenistus avas Kesklinna Lastepolikliinikus kohviku

28.02.2022

1.märtsi keskpäeval avas uksed uus Džunglikohvik Kesklinna Lastepolikliinikus Ravi tn 27.
Kohvik on lastehaigla toitlustusteenistuse filiaal, kus asub tööle vastkomplekteeritud meeskond.

„Päris oma toitlustuskoha järele tundsid pikka aega puudust nii Kesklinna Lastepolikliiniku töötajad kui ka külastajad,“ ütleb Kesklinna Lastepolikliiniku juhataja Esti Põldmaa – „huviga ootame, mida seal meile pakutakse ning oleme rõõmsad lastehaigla kuulsate küpsetiste tellimise võimaluse üle tähtpäevadeks. Loodame väga, et kohvik saab populaarseks. Uksed on avatud ka naabritele, Ida-Tallinna Keskhaigla töötajatele.“

Toitlustusteenistuse juhataja Gert Reisner ütleb, et kohviku kontseptsiooni välja töötades otsustati üheskoos, et interjöör peaks jääma võimalikult nutitelefoni- ja uudistevabaks. Sisekujunduses domineerib naturaalne puit.
Suured ekraanid otsustati siiski hankida, aga näitama hakkavad need looduskanaleid National Geographic ja Animal Planet.
Esialgu on kohvik avatud tööpäevadel kell 8–18. Pakutakse nii hommiku- kui lõunasööki, laste eineid, värsked mahlasid, smuutisid ja mahlakokteile. Tellimuse peale valmimvad leti taga kliendi silme all wokitoidud, pannkoogid, wrapid, tortillad, burgerid ja grillroad. Värsked saiad ja pirukad küpsetatakse kohapeal.

Kohvik asub polikliiniku I korrusel.