Tallinna Lastehaigla tõmbab Z põlvkonna meditsiinitudengeid

21.09.2017

Tallinna Lastehaiglale omistati 2017. aasta atraktiivse tööandja elektrooniline kvaliteedimärgis, mille saavad kõik tudengite ja kutsekoolide noorte esikümnesse pääsenud organisatsioonid.

2017. aasta Eesti suurima ja pikaajalisema Z-põlvkonna tööootuste uuringu tööandjate atraktiivsuse edetabel põhineb 2500 Eesti tudengi hinnangul.  Uuringus osales kokku üle 3700 üliõpilase majanduse, infotehnoloogia, ehituse, humanitaar-, inseneri, logistika jt erialadelt bakalaureuse, magistri- ja doktoriõppest kahekümnest Eesti kõrgkoolist.

Tudengid hindasid 184 organisatsiooni tuntust ja atraktiivsust tööandjana.

Vastajad andsid 4-punktilisel skaalal hinnangu kõikidele nimekirjas olnud ettevõtetele, märkides, kuivõrd huvitatud või mittehuvitatud on nad organisatsioonis töötamisest.

Tallinn Lastehaigla korjas loorbereid meditsiinitudengite TOP 10s, olles viiendal kohal Tartu Ülikooli Kliinikumi, Põhja-Eesti Regionaalhaigla, Ida-Tallinna Keskhaigla ja Medicumi järel.