Laste Vaimse Tervise Keskus (psühhiaatriakliinik)Laste Vaimse Tervise Keskust (psühhiaatriakliinikut) tutvustavat videot saate vaadata SIIT.

Laste Vaimse Tervise Keskus (end. psühhiaatriakliinik) on välja kasvanud 2004. aastal loodud psühhiaatriateenistuse tegevusest.

Meie koosseisu kuulub 4 statsionaarset osakonda sh. päevastatsionaarne osakond ja lastepsühhiaatria polikliinik. Psühhoterapeutilise abi võimaluste laiendamiseks pakume ka grupipsühhoteraapia võimalusi.

Nii ambulatoorsetes kui statsionaarsetes meeskondades tegutsevad koos lastepsühhiaater, psühholoog, logopeed, õed ja sotsiaaltöötaja

Meie tegeleme lastega alates sünnist kuni 18. eluaastani, sh ka 19-aastaste noortega, kes õpivad üldharidussüsteemis. Laste diagnostikas ja ravis kasutatakse võrdselt nii ravimeid kui psühhoteraapiat. Väga oluline on koostöö lapse pere ja terve teda ümbritseva sotsiaal-ja haridusvõrgustikuga.

Oleme praktikabaasiks nii Tartu Ülikooli, Tallinna Ülikooli kui Tallinna Tervishoiu kõrgkooli tudengitele kui ka residentuuribaasiks ülikooli lõpetanud arstidele. Meie kauaaegne hea koostööpartner on Tervise Arengu Instituut.