Kasulikku

Tallinna Lastehaigla vastsündinute ja imikute osakond otsib õde

09.05.2019

Oleme Põhja-Eesti kõrgema etapi ravikeskus vastsündinutele ja imikutele, kuhu suunatakse haiglaravi vajavad vastsündinud (lapsed vanuses 0–28 elupäeva) ja imikud (lapsed vanuses 28 elupäeva–1 aasta).

Peame oluliseks perekeskse ravi ideoloogiat. 2019. aastal valmisid osakonnas enneaegselt sündinud lastele ja nende peredele mõeldud peretoad.

Ootame oma meeskonda hoolivat ja töökat ÕDE

Kandideeri, kui...
· Sul on rakenduslik kõrgharidus õenduse või ämmaemanduse alal (võib olla omandamisel – II kursus läbitud)
· Sul on hea eesti keele oskus ning valdad vene keelt suhtlustasandil
· Väärtustad meeskonnatööd, soovid end erialaselt täiendada ja igapäevaselt areneda
· Oled kohusetundlik, hea suhtleja ja sõbralik
· Tuled toime muutuvate ja pingeliste olukordadega
· Oskad kasutada arvutit

Sind ootavad
· Kaasaegsed töötingimused ja töö uuenenud peretubades
· Professionaalne ja toetav meeskod
· Põnev ja tähendusrikas töö
· Uued väljakutsed ja eneseteostusvõimalused
· Erialased täiendkoolitused, sh meeskondlik perekeskne ravi
· Vahetustega tööaeg
· 7 kalendripäeva lisapuhkust

Kandideerimiseks saada oma CV e-posti aadressil vera dot nikolajeva at lastehaigla dot ee
Küsimuste korral helista telefonil 6977162 ja sinu küsimustele vastavad osakonna õendusjuht Veera Nikolajeva või vastutav õde Svetlana Müürsepp.