Uudised!

Autasustati töötajaid, keda emad kõige enam kiidavad

01.06.2018

Tallinna Lastehaigla kolm kõige lapsesõbralikumat töötajat on neonatoloog Priit Reedik, füsioterapeut Inga Allikmäe ja ultraheli-registraator Else Kuusik.

Preemia laureaadid selgitati välja, võttes arvesse poole aasta jooksul toimunud lapsevanemate rahuloluuuringuid ning kaastöötajate hinnanguid.
Kõige rohkem – 20 korral – on lapsevanemad sel aastal (ja märkimisväärselt sageli igal varasemal aastal) kiitnud vastsündinute ja imikute osakonna arsti, neonatoloog Priit Reedikut, rõhutades tema karismaatilisust ja võimet keerulisi asju lihtsalt lahti seletada.
Et dr Reedik on oma osakonna varaseim töölejõudja, juhtub, et tal tuleb ära kuulata ka nende vanemate mured, kelle laste raviarst tema ei olegi.
Vanemad ja kolleegid on kiitnud ka Kesklinna Lastepolikliinikus töötavat kannatlikku ja optimistlikku füsioterapeuti Inga Allikmäed, kelle juures käiakse harjutustundides pikemat aega, ning iseäranis kolleegid hindavad kolmanda laureaadi, Else Kuusiku, oskust veenda lapsi selles, et ultraheli protseduuri ei tasu karta.
Osakondade arvestuses olid kõige tublimad pediaatria-, ägedate respiratoorsete infektsioonide ja vastuvõtuosakond.
Lapsesõbraliku töötaja preemia suurus on 250 eurot ning ning preemiasaajad tehti teatavaks pidulikul aktusel täna kell 9. Kolm parimat osakonda said tordi.
Aktusel esines lühikese kõnega vastne riigihalduse minister Janek Mäggi ning laureaate tervitas haigla nõukogu esimees dr Merike Martinson.